Welkom aan Bruno Venanzi aan de leiding van onze club. Een stap vooruit in de richting van supportersparticipatie !

Bruno Venanzi heeft onze club gekocht. Daar zijn we bijzonder blij mee. Eerder hadden wij de « Socios Standard » opricht toen Standard dreigde verkocht te worden aan een investeringsgroep uit Nederland.

Voorbije weken was er opnieuw melding gemaakt van deze groep. Maar het gaat nu definitief de andere kant uit. Zo hoort het ook, Standard is zomaar geen commercieel bedrijf. Onze club is een instituut in onze regio, het is een collectief goed, waaraan wij supporters bijzonder zijn gehecht.

Een goed nieuws komt nooit alleen. Bruno Venanzi kondigt deze morgen op een persconferentie aan dat hij binnen de 3 a 5 jaar het kapitaal van de club wil openstellen naar het model van de « socios ». De modaliteiten zullen nog worden vastgelegd. Maar dit is in essentie het project waar wij ons nu al meer dan twee jaar voor inzetten.

Geef een reactie